Po pierwszym wyraźnie przegranym secie w dwóch kolejnych siatkarki Pałacu uległy rywalkom po zaciętej i wyrównanej walce. Szczególnie w drugim secie bydgoszczanki od jego początku dyktowały warunki gry. Na drugiej przerwie technicznej prowadziły 16:13. Potem utrzymywały prowadzenie do wyniku 23:20 i wtedy stanęły. Gospodynie doprowadziły do remisu (23:23), a w grze na przewagi okazały się dużo skuteczniejsze.

Ostatni set miał również bardzo wyrównany przebieg. Pałacanki prowadziły w nim 10:7, ale bielszczanki szybko wyrównały. Po zaciętej końcówce to one jednak były o dwa punkty lepsze (25:23).

BKS Aluprof Profi Credit Bielsko-Biała – Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:18, 26:24, 25:23)

BKS: Mucha, Horka, Moskwa, Trojan, Castiglione, Radosova, Wojtowicz (libero) oraz Bamber-Laskowska, Pasznik, Lis.

Pałac: Kuligowska, Śmieszek, Minicz, Pleśnierowicz, Misiuna, Krzywicka, Nowakowska (libero)