W meczu 6. kolejki fazy zasadniczej Ligi Siatkówki Kobiet Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz przegrał z ŁKS-em Commerceconem Łódź 0:3.

Siatkarki Pałacu nie sprawiły mistrzyniom Polski dużych kłopotów w wygraniu meczu. Jedynie w drugim secie, przy prowadzeniu bydgoszczanek 15:10, można było mieć nadzieję na korzystny rezultat. Przewaga Pałacanek była jednak tylko chwilowa. Po kilku serwisach łodzianki doprowadziły do wyrównania (16:16), a w końcówce partii nie było już wątpliwości, ze przy dzisiejszej dyspozycji mistrzyń Polski na korzystny wynik gospodynie nie mogą liczyć.

Trzeci set przebiegł już po dyktando łodzianek, które odniosły w Bydgoszczy nadzwyczaj łatwe zwycięstwo. W drużynie Piotra Mateli było sporo niedokładności i zbyt dużo strat punktów wskutek błędów własnych.

Kolejne ligowe spotkanie bydgoszczanki rozegrają w Kaliszu. 30 listopada zmierzą się z Energą MKS-em.

Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - ŁKS Commercecon Łódź 0:3 (16:25, 22:25, 14:25)

Pałac: Mazurek, Żurowska, Fedusio, Ziółkowska, Stencel, Vanzurova, Jagła (libero) oraz Balmas, Rapacz

ŁKS: Mori, Wójcik, Lazović, Alagierska, Pacak, Bociek, Korabiec (libero)