Po wyrównanym początku meczu przyjezdne wywalczyły kilkupunktową przewagę, a bydgoszczanki nie były w stanie do końca seta straty odrobić. W drugim secie pałacanki miały kłopoty z przyjęciem nawet nietrudnych piłek, a blok KSZO był zaporą nie do przejścia. Set zakończył się przy olbrzymiej przewadze rywalek.

W trzeciej odsłonie zaskoczenie było tylko do pierwszej przerwy technicznej, na której Pałac prowadził 8:4! Potem niedyspozycja bydgoszczanek wróciła i przegrały one w rundzie zasadniczej po raz 19 na 20 rozegranych meczy.

Pałac Bydgoszcz – KSZO Ostrowiec SA 0:3 (20:25, 13:25, 20:25)

Pałac: Dybek, Biedziak, Skorupa, Polak, Fojucik, Misiuna, Korabiec (libero) oraz Twardowska, Śmieszek, Nowakowska, Pieczka, Bałdyga

KSZO: Kuligowska, Wójcik, Godfrey, Brojek, Bawoł, Ganszczyk, Nowakowska (libero) oraz Stefańska