W zaległym meczu 8. kolejki TAURON Ligi Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz pokonał na wyjeździe #VolleyWrocław 3:0. MVP Ewelina Żurowska.

Pałacanki po czterech porażkach z rzędu przełamały niemoc w meczu z #VolleyWrocław. Najbardziej emocjonujący był pierwszy set. Gospodynie prowadziły w pierwszej odsłonie 23:20. Wtedy do remisu doprowadziła trzema brawurowymi atakami Ewelina Żurowska, a kolejne dwa punkty po świetnych zagrywkach były autorstwa Aleksandry Dascalu.

W drugiej partii końcówka seta też była interesujaca. Bydgoszczanki prowadziły 24:20 i straciły 3 punkty z rzędu. Na szczęście czwartego setbola atakiem zakończyła Regiane Bidias.

Trzeci set to już była dominacja podopiecznych Piotra Mateli, a zwłaszcza Eweliny Żurowskiej, wybranej najlepszą zawodniczką meczu.

#VolleyWrocław - Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz 0:3 (23:25, 23:25, 19:25)

#VolleyWrocław: Witkowska, Wołodko, Murek, Jasek, Bączyńska, Fedorek, Wellna, Chorąża, Adamek (libero), Szady, Rapacz

Polskie Przetwory Pałac: Dascalu, Ziółkowska, Hawryła, Mazurek, Żurowska, Bidias, Jagła (libero)