Siatkarki Pałacu odpadły z rozgrywek o Puchar Polski. W ćwierćfinale przegrały w Pile z Eneą PTPS-em 1:3.

W Lidze Siatkówki Kobiet Enea PTPS Piła walczy, by znaleźć się w pierwszej "czwórce" (zajmuje 5. miejsce), gdy Pałac jest na pozycji 12., zagrożonej spadkiem. Tej różnicy na parkiecie w Pile nie było widać i ćwierćfinał Pałacanki przegrały po walce.

W premierowej odsłonie dominacja gospodyń nie podlegała dyskusji. Po zdobyciu prowadzenia 10:3, pilanki kontrolowały przewagę do zdobycia 25. punkty. W drugim secie znakomitą partię rozegrała Ewelina Krzywicka. Zdobyła 6 punktów z ataku, 3 z serwisu i 1 po bloku.Bydgoszczanki przegrywając ponownie 10:3, odrobiły straty (17:17) i w końcówce po ataku Różyckiej i asie serwisowym Mazurek wyrównały wynik meczu.

Mecz rozstrzygnął się w trzecim secie. Do remisu 16:16 prowadzenie zmieniało się 6-krotnie. Końcówka należała jednak do pilanek. W czwartej odsłonie emocji już nie było i gospodynie świętowały awans do półfinału Pucharu Polski.

Enea PTPS Piła - Pałac Bydgoszcz 3:1 (25:17, 21:25, 25:21, 25:16)

PTPS: Wilk, Bosković Stencel, Trnić, Różycka, Babicz, Łysiak (libero) oraz Kwiatkowska, Baran, Szubert, Pawłowska (libero)

Pałac: Mazurek, Krzywicka, Świder, Różyńska, Fedusio, Fojucik, Jagła (libero) oraz Szczygioł, Andersohn