Siatkarki Pałacu przegrały w Łodzi z Grotem Budowlanymi Łodź w trzech setach.

W pierwszym secie szala wygranej przechylała się to na stronę gospodyń, to na stronę przyjezdnych. Lepiej zaczęły łodzianki, które wyszły na prowadzenie 7:3. Potem trzema atakami błysnęła Fedusio, Szczygioł dwukrotnie zaserwowała nie do odebrania, dwa punkty dołożyła Kuligowska i był remis (14:14). Do 19:19 prowadziła raz jedna, raz druga drużyna. Jednak potem Grajber dwukrotnie zapunktowała i wywalczonej przewagi gospodynie nie dały sobie odebrać do końca seta.

Dwa kolejne sety nie miały już dramaturgii. Łodzianki szybko uzyskiwały w obu partiach dużą przewagę, którą bydgoszczanki trochę niwelowały, ale zwycięstwa Budowlanym nie były w stanie odebrać.

Pałac z dorobkiem 11 punktów (bilans 3-7) zajmuje 9. miejsce w tabeli Ligi Siatkówki Kobiet.

Grot Budowlani Łódź - Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:22, 25:16, 25:19)

Budowlani: Polańska, Cutura, Kąkolewska, Vincourova, Grobelna, Grajber, Durajczyk (libero) oraz Kędziora, Twardowska, Muszyńska, Piotrowska.

Pałac: Misiuna, Mazurek, Różyńska, Fedusio, Szczygioł, Kuligowska, Jagła (libero) oraz Wenerska, Świder, Maternia, Fojucik, Nickowska (libero).