Pałac przegrał w Łodzi, ale pokazał, że młode zawodniczki nie dzieli wiele od ligowych średniaków. Po pierwszym przegranym secie bydgoszczanki wzięły rewanż w drugim. W trzecim przegrały wyraźnie, ale w czwartym ambitnie rzuciły się do ataku, chcąc doprowadzić do tie-breaka. Omal się im to udało. Szybko objęły prowadzenie 4:1, a po kilku widowiskowych zagraniach doprowadziły nawet do 11:6. Wtedy łodzianki zaczęły gonić wynik. Po drugiej przerwie technicznej udało im się jednak przyjezdne złamać w oporze.

Beef Master Budowlani Łódź – Pałac Bydgoszcz 3:1 (25:20, 23:25, 25:18, 25:22)

Beef Master Budowlani: Cabajewska, Pycia, Ściurka, Kwiatkowska, Trach, Nuszel, Durajczyk (libero) oraz Śliwa, Love, Grajber, Cabrera

Pałac: Sawoczkina, Połeć, Karczmarzewska-Pura, Kaliszuk, Naczk, Dybek, Wysocka (libero) oraz Korabiec Janicka, Twardowska, Głaz, Biedziak

MVP spotkania: Sylwia Pycia