W drugim spotkaniu rywalizacji o 11. miejsce w Orlen Lidze 2016/2017, zespół Enea PTPS Piła przegrał 2:3 z Pałacem, ale ostatecznie zajął jedenastą lokatę na koniec rozgrywek.

W pierwszym meczu obu drużyn w Bydgoszczy pilanki zwyciężyły w czterech setach. W Pile wygrały dwa sety i to wystarczyło do wywalczenia 11. miejsca w mistrzostwach Polski.

Bydgoszczanki zajęły w sezonie 12. miejsce. To był sezon lepszy od poprzedniego, w którym Pałac walczył o utrzymanie w lidze. Jednak apetyty po świetnym początku ligi były zdecydowanie większe.

Enea PTPS Piła – Pałac Bydgoszcz 2:3 (25:21, 25:19, 20:25, 24:26, 12:15)

Enea PTPS: Babicz, Ogoms, Stencel, Kwiatkowska, Urban, Szubert, Markiewicz (libero) oraz Kucińska (libero), Austin, Kucharska, Baran, Kukulska.

Pałac: Krawulska, Ziółkowska, Pleśnierowicz, Fojucik, Kuligowska, Misiunia, Portalska (libero) oraz Nowakowska (libero), Krzywicka, Dąbrowska, Bałdyga.