Siatkarki Pałacu wygrały w pierwszym meczu o 11. miejsce w Lidze Siatkówki Kobiet z Legionovią 3:0. Drugie spotkanie już w środę, 18 kwietnia, w Łuczniczce.

Pałacanki wybiegły na boisko w pierwszym meczu z Legionovią maksymalnie skoncentrowane. W pierwszym secie po objęciu prowadzenia (4:0)  podopieczne Piotra Makowskiego systematycznie powiększały przewagę i dość łatwo objęły prowadzenie w meczu.

Przebieg kolejnych dwóch setów był niezwykle emocjonujący i jednocześnie bardzo podobny.

W drugiej partii Legionovia przystąpiła do frontalnego ataku i objęła prowadzenie 8:1. W krytycznych dla Pałacu momentach meczu, do walki podrywała Pałacanki Ewelina Krzywicka. Do wyrównania 11:11 sama zdobyła pięć punktów. W końcówce seta bardziej skuteczne były bydgoszczanki i do wygrania meczu został jeden set. Ten okazał się kopią drugiej partii. Legionovia prowadziła już 5:0, gdy za grę zabrały się przyjezdne. Bydgoszczanki zdobyły dziesięć punktów (w tym 4 Krzywicka), a gospodynie jeden i Pałac prowadził 10:6. Choć Legionovia goniła wynik, bydgoszczanki prowadzenia nie dały sobie już odebrać.

Kolejny mecz z Legionovią już w środę, 18 kwietnia, w Łuczniczce. Rywalizacja toczy się do dwóch zwycięstw.

Legionovia Legionowo - Pałac Bydgoszcz 0:3 (18:25, 23:25, 22:25)

Legionovia: Szpak, Damaske, Alagierska, Bączyńska, Mielczarek, Pacak, Adamek (libero) oraz Jasek, Grabka, Wójcik, Mikołajewska, Korabiec (libero).

Pałac: Mazurek, Kuligowska, Różyńska, Maternia, Krzywicka, Misiuna, Nickowska (libero) oraz Fedusio, Jagła (libero).