Siatkarki Pałacu zaskoczyły trzecią drużynę w tabeli ORLEN Ligi na początku pierwszego seta i w końcówce drugiego. Wrocławianki z opresji wychodziły jednak zwycięsko i z wywiezieniem trzech punktów z Bydgoszczy nie miały większych problemów.

Początek meczu to skuteczna gra Pałacu. Po objęciu prowadzenia 6:4 przez bydgoszczanki Impel dopiero od remisu 12:12 zaczął dominować na parkiecie. Szybko odskoczył na 20:13 i nie miał problemu z wygraniem seta. Wydawało się, że w drugim secie przyjezdne już nie będą miały dużych problemów. Potwierdzeniem tego było uzyskanie dużej przewagi 19:12. Kobieca siatkówka zmienną jednak jest: wrocławianki stanęły, a Pałac zabłysnął skutecznością i doprowadził do remisu 21:21. W grze na przewagi Pałac nie objął prowadzenia, a Impel seta skończył po trzecim setbolu.

Trzeci set nie miał już takich zaskakujących zwrotów. Impel wygrał go bez problemów.

Po siódmej przegranej z rzędu Pałac spadł na ostatnie, 12. miejsce w tabeli ORLEN Ligi.

Pałac Bydgoszcz – Impel Wrocław 0:3 (17:25, 25:27, 15:25)

Pałac: Minicz, Misiuna, Krzywicka, Kuligowska, Śmieszek, Pleśnierowicz, Nowakowska (libero) oraz Bałdyga, Fojucik

Impel: Kossanyiova, Ptak, Kąkolewska, Kaczor, Radecka, Costagrande, Durr (libero) oraz Sawicka (libero) oraz Sikorska