Tylko w pierwszym secie Pałac odstawał grą od Muszynianki, która łatwo zdobywała punkty. Potem ambitne młode bydgoszczanki walczyły, ale nawet nie będącej w formie Muszynianki nie były w stanie pokonać.

Drugi set to była walka punkt za punkt. Gospodynie utrzymywały kontakt z rywalkami aż do ich przewagi 22:20. Na samym finiszu nie dały rady. To co nie udało się w drugim secie, zakończyło się powodzeniem w trzecim. Wygrana 25:20 powinna natchnąć gospodynie do walki w kolejnej partii. Potrafiły jednak stawić opór tylko do drugiej przerwy technicznej. W rozstrzygającej o secie końcówce Muszynianka przełamała pałacanki i zainkasowała trzy punkty.

MVP: Marina Cvetanovic.

Pałac Bydgoszcz – Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS Muszyna 1:3 (17:25, 20:25, 25:20, 18:25)

Pałac: Sawoczkina, Połeć, Twardowska, Naczk, Karczmarzewska-Pura, Kaliszuk, Wysocka (libero) oraz Dybek, Korabiec, Biedziak, Pieczka.
Polski Cukier: Mazurek, Cvetanovic, Wojcieska, Sosnowska, Kurnikowska, Jagieło, Maj (libero) oraz Różycka, Mucha, Jasińska.