W ostatnim meczu fazy zasadniczej Ligi Siatkówki Kobiet Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz wygrał z #VolleyWrocław 3:0. Bydgoski zespół zajął szóste miejsce  w tabeli i w ćwierćfinale LSK zmierzy się z ŁKS-em Commerceconem Łódź. MVP: Anna Stencel (Pałac).

Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz zakończył fazę zasadniczą Ligi Siatkówki Kobiet na szóstym miejscu w tabeli. W ostatniej kolejce pokonał w Łuczniczce przedostatnią drużynę tabeli #VolleyWrocław w trzech setach.

W pierwszym secie Pałacanki pokazały moc. Od 8:2, przez 17:8, wygrały partię do 13. W drugim secie przewaga gospodyń też była znaczna, ale wrocławianki ugrały 19 punktów. Trzeci set wyrównany był do wyniku 11:11, potem bydgoszczanki zaatakowały z większą koncentracją i ostatnia odsłona meczu zakończyła się wynikiem 25:19.

W ćwierćfinale LSK Pałac walczyć będzie z drużyną z pozycji trzeciej tabeli -  ŁKS-em Commerceconem Łódź.

Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - #VolleyWrocław 3:0 (25:13, 25:19, 25:19)

Pałac: Mazurek, Żurowska, Fedusio, Ziółkowska, Stencel, Balmas, Jagła (libero) oraz Vanzurova, Biedziak, Różyńska, Reszelewska (libero)

Volley: Gajewska, Felak, Wers, Gancarz, Fedorek, Hatala, Dzikowicz (libero), Pancewicz (libero) oraz Soter, Mras, Kasprzak