W sobotę, 7 listopada, w Sochaczewie rozegrane zostały Mistrzostwa Europy w Amatorskim MMA. Rywalizacja pomimo pandemii i mniejszej liczby startujących stała na wysokim poziomie. Rewelacyjnie wypadła Paulina Kontna, która w kategorii do 66 kg wywalczyła złoty medal.

W Mistrzostwa Europy w Amatorskim MMA w Sochaczewie wzięło udział  blisko 230 zawodników i zawodniczek. Do walki o medale stanęli  również reprezentanci Bydgoszczy m.in. z klubu XYZ Fight Academy.

Bydgoscy wojownicy pod kierunkiem Artura Drążka i Filipa Czarneckiego zdobyli łącznie 4 medale. Znakomity występ zaliczyła Paulina Kontna, zdobywając złoty medal w kategorii do 66 kg. Pozostałe medale wywalczyli: Kacper Tomaszewski - srebro /kat. junior/ w wadze do 66 kg,  Filip Karaszewski - brąz w  wadze do 66 kg oraz Paweł Sieg, również medal brązowy w kategorii do 77 kg.

Mistrzyni Europy Paulina  Kontna to była zapaśniczka, która kontynuuje karierę sportową w MMA.