Siatkarki Pałacu przegrały mecz w 9. kolejce Ligi Siatkówki Kobiet z Eneą PTPS-em Piła 1:3.

W pierwsza odsłonie meczu to bydgoszczanki przeważały aż do zdobycie 25. punktu. W grze na przewagi gospodynie zdobyły jednak trzy punkty pod rząd. Drugi set miał bardzo podobny przebieg, z tą różnicą, że Pałacanki tym razem przewagę utrzymały do końca.

Trzeci set też był wyrównany. Choć gospodynie prowadziły 5:0, bydgoszczanki odrobiły straty, a nawet wyszły na prowadzenie (9:8). Remisowy wynik utrzymał jednak tylko do 12:12. Potem Enea PTPS odskoczyła na kilka punktów i utrzymała przewagę do końca seta. Do ostatniej partii bydgoszczanki podeszły bez wiary w sukces i set, i mecz oddały łatwo.

Enea PTPS Piła - Pałac Bydgoszcz 3:1 (27:25, 23:25, 25:21, 25:11)

PTPS: Stencel, Różycka, Bosković, Wilk, Trnić, Babicz, Łysiak (libero) oraz Szubert, Kwiatkowska, Urban

Pałac: Misiuna, Kuligowska, Mazurek, Szczygioł, Krzywicka, Różyńska, Jagła (libero) oraz Świder, Fedusio, Nickowska (libero), Wenerska, Maternia, Fojucik