Artego wygrało w Toruniu pewnie. Na początku meczu torunianki prowadziły 2-4 pkt. Ale na koniec pierwszej kwarty to bydgoszczanki miały już jeden punkt więcej. Prowadzenia nie oddały do końca meczu. W drugiej kwarcie dyktowały już warunki gry w toruńskiej hali. Grały bardziej agresywnie i co najważniejsze miały większą skuteczność rzutową.

Jutro czwarty pojedynek. Jeśli Artego wygra, Bydgoszcz będzie mieć brązowy medal mistrzostw Polski w kobiecej koszykówce. Jeśli zwycięży Energa, rywalizacja o brązowy medal rozstrzygnie się w hali Chemika w środę, 24 kwietnia.

Energa Toruń – Artego 72:82 (19:20, 16:20, 14:18, 23:24)
Energa: Krawiec 15, Tłumak 15, Michael 14, Misiek 12, Idczak 12, Spears 3, Koc 1, Ross 0, Kowalska 0, Ratajczak 0
Artego: McBride 20, Morris 19, Szott-Hejmej 17, Tomiałowicz 11, Mowlik 9, Jeziorna 4, Gala 2, Kuras 0