W meczu 18. kolejki Energa Basket Ligi kobiet Basket  25 Bydgoszcz przegrał z Enea AZS-em Poznań 57:62.

Osłabiony brakiem Janessy Jeffery Basket 25 przegrał z coraz lepiej grającymi akademiczkami z Poznania. Bydgoszczanki w drugiej kwarcie odrobiły stratę z pierwszych 10 minut meczu i schodziły na przerwę, prowadząc różnicą dwóch punktów.  W drugiej połowie spotkania nie były jednak w stanie podyktować swoich warunków gry. O zwycięstwie przyjezdnych zdecydowała lepsza skuteczność rzutowa (za  2 pkt.: 37,5% do do 35,7% i za 3 pkt.: 41,2% do 40%.

W bydgoskim zespole pozytywnie wyróżniła się jedynie Shanta Evans. Pod nieobecność Jeffery rzuciła 26 punktów.

Basket 25 zajmuje piąte miejsce  w tabeli. Akademiczki z Poznania są szóste. Obie drużyny mają 24 punkty, ale poznanianki rozegrały dwa mecze więcej.

KS Basket 25 Bydgoszcz - Enea AZS Poznań 57:62 (10:17, 18:9, 12:13, 17:23)

KS Basket 25: Evans, 26, Michałek 9, Międzik 6, McBride 5, Burdick 4 oraz Stankiewicz 7, Faleńczyk 0, Sobiech 0, Zasada 0

Enea AZS: Brown 20, Popović 11, Davies 9, Adamowicz 3, Banaszak 2 oraz Marciniak 11, Nowicka 4, Parzeńska 2, Rogozińska 0