W meczu 9. kolejki Tauron 1. Ligi BKS Visła Proline Bydgoszcz przegrała w Siedlcach z KPS-em 2:3.

Bydgoska Visła tylko z jednym punktem wraca z Siedlec. Tamtejszy Klub Przyjaciół Siatkówki pokonał bydgoszczan po tie-breaku.

Visła po dwóch przegranych setach odrobiła w dwóch kolejnych straty i doprowadziła do dogrywki. W tie-breaku gospodarze przełamali opór Visły przy remisie 9:9. Wygrali trzy serwisy z rzędu i prowadzenia nie oddali do końca spotkania.

Bydgoszczanie, mając dwa mecze zaległe, zajmują 9 miejsce w tabeli, tracąc 8 punktów do lidera - BBTS Biesko-Biała.

W kolejnym ligowym meczu bydgoszczanie już w środę, 17 listopada, spotkają się na wyjeździe w zaległym meczu z KRISPOL-em Września.

KPS Siedlce - BKS Visła Proline Bydgoszcz  3:2 (25:23, 25:20, 22:25, 18:25, 15:11)

KPS: Frankowski, Nowak, Lorenc, Jóźwik, Magnuszewski, Michalak oraz Borkowski, Markiewicz, Dobosz, Pawlun, Gołębiowski, Waloch (libero)

Visła: Gałabow, Kaźmierczak, Kowalski, Wierzbicki, Gutkowski, Masny oraz Kwasigroch, Yudin, Owczarz, Sternik, Radziwon, Bonisławski (libero)