Zawisza wysoko wygrał w meczu 5. kolejki IV ligi Piasta złotniki Kujawskie - 5:0. To pierwsze ligowe zwycięstwo bydgoszczan w nowym sezonie.

Po dwóch porażkach i remisie, w czwartym meczu Zawisza pokonał na stadionie przy Sielskiej Piasta Złotniki Kujawskie. Mecz rozegrany został, ale zgodnie z kalendarzem rozgrywek formalnym gospodarzem spotkania był klub ze Złotnik Kujawskich.

Zawisza prowadzenie objął już w 7 minucie. Bramkę dla  Zawiszy z rzutu karnego zdobył Patryk Kozłowski. Drugiego gola jeszcze przed przerwą zdobył Bartosz Stoppel. Po przerwie gospodarze dalej dyktowali warunki gry. Dwie kolejne bramki, w 76. i 78. minucie zdobył ponownie Patryk Kozłowski,a  wynik meczu na 5:0 ustalił w 83. minucie Mateusz Oczkowski.

Dzięki zwycięstwu Zawisza awansował na 14. miejsce w tabeli.

W najbliższa sobotę Zawisza zmierzy się z Cuiavią Inowrocław. Mecz na Sielskiej rozpocznie się w samo południe.

Piast Złotniki Kujawski - Zawisza Bydgoszcz 5:0 (2:0)

Bramki: Patryk Kozłowski (7-karny, 66, 78), Bartosz Stoppel (25), Mateusz Oczkowski (83)

Piast: Strzępek - Dąbrowski (66' Owsiński), Kempski, Kierstan, Sz. Baranowski, Głogowski (85' Mich. Baranowski), Bleja, Burkiewicz, Mar. Baranowski, Pietrzak, Piechocki

Zawisza: Niwiński - Cielasiński, Stoppel, Żurowski, Bąk - Sochań, Kozłowski, Piekuś (57' Zniszczoł) - Brzeziński (68' Oczkowski), Straszewski (61' Ruczyński), Żyliński (61' Wiśniewski).