W pierwszej kwarcie półfinałowego meczu o Puchar Polski gospodynie turnieju koszykarki Pszczółki zdecydowanie dominowały na parkiecie. Z kolei druga kwarta to odwrócenie ról. Bydgoszczanki odrobiły straty i na przerwie prowadziły sześcioma punktami (37:31). W trzeciej odsłonie gra również falowała, ale bydgoszczanki skutecznie broniły przewagi.

Jednak w ostatnich 10 minutach to gospodynie zachowały więcej sił i odniosły zdecydowane zwycięstwo 71:65.

W ten sposób turniej o Puchar Polski skończy się dość zaskakującym finałem, bo drugim jego uczestnikiem została Ślęża Wrocław, która pokonała krakowską Wisłę z identycznym wynikiem 71:65.

Artego Bydgoszcz – Pszczółka AZS UMCS Lublin 65:71 (10:22, 27:9, 20:19, 8:21)

Pszczółka AZS UMCS: Metcalf 16, Makowska 14, Dorogobuzova 12, Mingo 10, Player 9, Szumełda-Krzycka 5, Owczarzak 4.

Artego: Reid 23, Morris 19, McBride 10, Pawlak 8, Koc 5, Międzik 0.