Piłkarze Chemika zremisowali w pierwszym na wiosnę meczu IV ligi  z Kujawiakiem Kowal 1:1.

Wznowienie rozgrywek IV ligi odbyło się dzisiaj przy słonecznej, mroźnej i wietrznej pogodzie. Nie sprzyjała ona widowisku i mecz nie zachwycił najwierniejszych kibiców Chemika. Bydgoszczanie optycznie przeważali, ale sytuacji do zdobycia gola nie było wiele.

W 24 min. pierwszą 100-procentową okazję zmarnował Michał Żurowski. Nie wykorzystał rzutu karnego. Pierwsza bramka na wiosnę padła w 40 minucie, a zdobył ją Dawid Janicki po podaniu Wiktora Osińskiego.

Po przerwie w 52 min, wyrównał Hbnert Szymczyk. Wynik do końca meczu się nie zmienił i Chemik, lider tabeli IV ligi,  rundę wiosenną dość zaskakująco rozpoczął od remisu z outsiderem ligi.

Chemik Bydgoszcz - Kujawiak Kowal 1:1 (1:0)

Chemik: Bagiński - Czajka, Maziarz, Frasz, D. Włosiński, Żurowski, Osiński, Grudziński, Kot, Olszewski, Janicki

Kujawiak: Wojnowski - Suchomski, M. Jakubowski, Malinowski, Grube, Shvets, Kwiatkowski, Szymczak, Szablewski, W. Jakubowski, Ratajczyk.