Ostatni mecz w rundzie jesiennej chemicy zaczęli od mocnego uderzenia. Już w 3 min. po dośrodkowaniu Jaskólskiego Dawid Janicki z bliskiej odległości wpakował po raz pierwszy piłkę do bramki Zapały. Ataki gospodarzy powodzeniem zakończyły się w 26 min. Bramka padła również po dośrodkowaniu ze skrzydła. Tam piłkę przejął Rożnowski, szybko podał do Retlewskiego, a ten pokonał bramkarza Chemika.

W drugiej połowie ponownie bramka Janickiego dała prowadzeniem gościom. Jaskólski długim podaniem “uruchomił” Kota, który popędził skrzydłem, zagrał do środka do Janickiego i było 1:2. Niestety cztery minuty później Czerwiński wykorzystał rzut karny i ustalił wynik na 2:2.

Wda Świecie – Chemik Bydgoszcz 2:2 (1:1)

• 0:1 Janicki 3’
  • 1:1 Retlewski 26’
  • 1:2 Janicki 61’
  • 2:2 Czerwiński 66’

*Wda: Zapała – Lipiński, Urbański, Kocieniewski, Siekirka, Wenerski, Czerwiński, Maliszewski (Prybiński 86’), Rożnowski (Wietrzykowski 74’), Perliński (Kiełpiński 62’), Retlewski.
Chemik: Murawski – Jarzembowski, Frasz, Kostiuk, Włosiński – Rysiewski, Olszewski – Kawałek, Jaskólski (Nowak 86’), Kot (Marczyński 67’) – Janicki.