W meczu 5. kolejki III ligi Zawisza Bydgoszcz zremisował w Przodkowie na Kaszubach z GKS-em 1:1.

Piłkarze Zawiszy zdobyli drugi punkt w III lidze po remisowym wyjazdowym meczu z GKS-em Przodkowo.

Bydgoszczanie bramkę stracili już w 3. minucie. Nieobstawiony przez żadnego z obrońców Zawiszy Szałecki zaskoczył Dumieńskiego strzałem głową. Bydgoszczanie wyrównali w ostatniej minucie pierwszej połowy meczu. Celnym trafieniem popisał się Koziara.

Za tydzień bydgoszczanie zmierzą się w Szczecinie z rezerwami Pogoni. Mecz 5 września o godz. 12:00.

GKS Przodkowo - Zawisza Bydgoszcz 1:1 (1:1)

• 1:0 Damian Szałecki (3)
  • 1:1 Maciej Koziara (45)

GKS Przodkowo: Kamola - Rapińczuk, Demiańczuk, Wroński, Wilczyński - Nowicki, Szałecki, Dobek, Łazaj (56' Leszkiewicz) - Hirsz, Kajca (72'  Poręba)

Zawisza: Dumieński - Wędzelewski (70' Prejs), Paliwoda, Jastrzembski, Witucki, Oczkowski - Piekuś (70' Chachuła), Maciejewski, Koziara, Mielcarek (83'  Brzeziński) - Żylski (70' Żyliński).