W meczu 14. kolejki III ligi Zawisza Bydgoszcz zremisował ze Świtem Skolwin 1:1.

Po trzech zwycięstwach z rzędu Zawisza zremisował dzisiaj z czwartym zespołem w tabeli III ligi Świtem Skolwin.

Początek meczu należał do gospodarzy. Przewagę potwierdził dynamiczną akcją i zdobytą bramką w 13 min. Kamil Żylski. Goście zaczęli zagrażać bramce Szelonga dopiero w końcówce pierwszej połowy.

W drugiej połowie częściej do głosu doszli goście. Nieuwaga obrońców Zawiszy po rzucie rożnym doprowadziła do bramki strzelonej przez Bila. Bydgoszczanie przy odrobinie szczęścia mogli mecz rozstrzygnąć na swoją korzyść, ale albo zamiast bramki był to strzał w słupek, albo sędzia dopatrzył się spalonego po skierowaniu piłki do siatki przez Żylskiego.

Po remisie Zawisza utrzymał 9. miejsce w tabeli. Za tydzień, 30 października, o godz. 17 bydgoszczanie zmierzą się na własnym stadionie z Kluczevią Stargard.

Zawisza Bydgoszcz - Świt Skolwin 1:1 (1:0)

• 1:0 Żylski (13)
  • 1:1 Bil (71)

Zawisza: Szelong – Paliwoda, Jastrzembski, Maciejewski, Prejs - Żyliński, Sochań (78' Okuniewicz), Mielcarek, Piekuś (67' Tunkiewicz), Brzeziński (62' Chachuła) - Żylski

Świt Matłoka – Bil, Kuzko, Nagórski, Ładziak - Białczyk, Żulpo, Kapelusz, Wojdak - Krawiec, Kisły