Po ogromnym sukcesie produkcji ?Auta? i ?Auta 2? wytwórnia Disney/Pixar zaprasza w podniebną podróż w filmie ?Samoloty?. Dusty jest samolotem rolniczym, małym rozmiarem, ale wielkim duchem. Marzy o wystartowaniu w największym w historii wyścigu powietrznym dookoła świata. Jednak w przeciwieństwie do pozostałych uczestników zawodów, nie jest stworzony do ścigania się, w dodatku cierpi na lęk wysokości… Dzięki wsparciu przyjaciół i wielkiej odwadze Dusty?emu udaje się przezwyciężyć trudności I spełnić swoje marzenia.

?Samoloty? to niezwykła animacja, która pokazuje, że dzięki sile charakteru, odwadze i przyjaźni można wzbić się ponad przeciętność i osiągnąć nieosiągalne. Film wyświetlany będzie zarówno w wersji 2D, jak i 3D.

W ramach akcji ?Rodzina do kina? Multikino i Radio ZET przez całe wakacje zapraszają rodziny z pociechami do uczestniczenia w najważniejszych premierach dla dzieci w bardzo atrakcyjnych cenach. Również na seanse filmu ?Samoloty? od poniedziałku do niedzieli do godziny 17.00 rodzice z dziećmi mogą kupować bilety rodzinne i płacić za bilet tyle co dziecko.

O filmie ?Samoloty?

  • Reżyseria: Klay Hall
  • Scenariusz: Jeffrey M. Howard
    Dubbing:
  • Dusty – Maciej Musiał
  • Dotty – Weronika Rosatti
  • Chug – Olaf Lubaszenko
  • Skipper – Cezary Morawski
  • Kapitan lotniskowca – Stacy Keach
  • Reporter – Tomasz Zimoch