Ścieżkami Myślęcinka i lasu Nadleśnictwa Żołędowo pobiegli dzisiaj uczestnicy piątej edycji biegu CITY TRAIL onTour Bydgoszcz.

Biegi City Trail odbywają się w Bydgoszczy od 2012 roku. 5-kilometrowa trasa prowadząca ścieżkami Myślęcinka i lasów Nadleśnictwa Żołędowo jest płaska i daje możliwość osiągania wartościowych rezultatów.

W dzisiejszym biegu zwyciężył Bartosz Kotłowski w czasie 15:27 min. Wśród kobiet najszybciej pobiegła Marta Szenk (18:26), która w kategorii open sklasyfikowana została na bardzo wysokim 13. miejscu.

Zwycięzca zawodów – Bartosz Kotłowski uzyskał czas 15:27. Drugą lokatę zajął Maciej Tomaszewski – 16:19, a trzeci był Jakub Tuleja – 16:35.

Najszybsza z pań – Marta Szenk dotarła do mety w czasie 18:26. Drugie miejsce wywalczyła Mirosława Szweda – czas 19:01, a trzecie – Aleksandra Pękała – 20:25. Marta Szenk w klasyfikacji open uplasowała się na bardzo wysokim 13. miejscu.

Linię mety dzisiejszego biegu minęło 378 uczestników.