Pierwszy set miał dość zaskakujący przebieg. Goście objęli prowadzenie 4:0 i długo utrzymywali dużą przewagę punktową. Na drugiej przerwie prowadzili nawet 16:11. Potem gospodarze wzięli się ostro do roboty i doprowadzili do wyrównania 21:21. Końcówka seta należała do Transferu i było 1:0.

Drugi set był bardzo wyrównany. I choć bydgoszczanie na drugiej przerwie prowadzili 16:15, seta nie wygrali. Trzeci, a zwłaszcza czwarty set to już była dominacja gospodarzy i Będzin przegrał po raz drugi.

Następnym rywalem Transferu będzie AZS Politechnika Warszawska. Już za tydzień pierwszy mecz w Warszawie. Rywalizacja toczyć się będzie do dwóch zwycięstw.

Transfer Bydgoszcz – MKS Banimex Będzin 3:1 (25:22, 21:25, 25:21, 25:16)

Transfer: Woicki, Jarosz, Gunia, Jurkiewicz, Marshall, Cupković, Nally (libero) oraz Wolański, Murek, Duff, Nowakowski

MKS Będzin: Hebda, Pawliński, Gaca, Oczko, Warda, Żuk, Milczarek (libero) oraz Wojtowicz, Kowalski, Sarnecki, Mierzejewski