W meczu 3. kolejki III ligi Zawisza Bydgoszcz przegrał na Gdańskiej z Olimpią Grudziądz 0:2. Bydgoszczanie ciągle bez punktu i bez zdobytej bramki.

Zawisza przegrał dzisiaj kolejny mecz w III lidze. Tym razem z Olimpią Grudziądz.

Goście prowadzenie objęli w 8 minucie meczu. Po rzucie rożnym Rzepka potężnym uderzeniem  pod poprzeczkę zaskoczył Dumieńskiego i obronę Zawiszy. Druga bramka dla Olimpii padła po przerwie. Po szybkiej kontrze na skrzydle akcję Warcholaka wykończył Bojas.

Sytuacja Zawiszy w III lidze staje się trudna. Bydgoszczanie zajmują przedostatnie miejsce  w tabeli. Trwa strzelecka niemoc bydgoszczan. W trzech dotąd rozegranych spotkaniach Zawisza nie strzelił bramki.

W sobotę, 21 sierpnia, Zawiszę czeka kolejny trudny mecz. Bydgoszczanie zagrają w Kołobrzegu z 6. w tabeli Kotwicą.

Zawisza Bydgoszcz - Olimpia Grudziądz 0:2 (0:1)

Zawisza: Dumieński - Prejs (76' Chachuła), Witucki, Jastrzembski, Oczkowski - Wędzelewski (62' Piekuś), Maciejewski, Sochań (59' Żylski), Okuniewicz (62' Mielcarek), Fürst (76' Brzeziński) - Koziara

Olimpia: Olszewski - Rzepka (84' Landowski), Witasik, Wicki, Karankiewicz - Cabrera (70' Karmański), Flak (54' Nawrocki) - Cywiński, Kaczmarek, Warcholak - Bojas (84' Leszczyński)