W meczu z Resovią Łuczniczka nie stawiła dużego oporu wiceliderowi tabeli PlusLigi. Jedynie w drugim secie bydgoszczanie do remisu 10:10 dotrzymywali kroku walczącym o najwyższe cele w lidze rzeszowianom. Sety pierwszy i trzeci były jednostronnym widowiskiem, w których dominacja Resovii nie podlegała dyskusji.

Trener Łuczniczki Dragan Michajlović dokonał w trakcie meczu wielu roszad w składzie, ale miały one niewielki wpływ na poprawę gry bydgoszczan. Mimo porażki Łuczniczka utrzymała 13. miejsce w tabeli.

Mizerny tegoroczny bilans meczowy Łuczniczka będzie miała okazję poprawić w przyszły piątek, 3 marca, o godz. 18. Rywalem bydgoszczan w Łucznicze będzie Espadon Szczecin.

Asseco Resovia Rzeszów – Łuczniczka Bydgoszcz 3:0 (25:17, 25:21, 25:13)

Resovia: Nowakowski P., Perrin, Rossard, Schoeps, Drzyzga, Możdżonek, Masłowski (libero) oraz Jaeschke, Tichacek, Dryja.

Łuczniczka: Nowakowski J., Katić, Sacharewicz, Yudin, Filipiak, Sieńko, Czunkiewicz (libero) oraz Szczurek, Gromadowski, Jurkiewicz.