W meczu 3. kolejki fazy zasadniczej TAURON 1. Ligi siatkarze BKS Visły Bydgoszcz pokonali we Wrześni KRISPOL 3:0.  MVP został wybrany Patryk Strzeżek.

Zwycięstwo we Wrześni to drugie zwycięstwo z rzędu Visły bez straty seta.

W pierwszej odsłonie meczu bydgoszczanie po objęciu prowadzenia  utrzymywali dwu-trzypunktowe prowadzenie aż do zdobycia 25. punktu.

W drugiej partii gospodarze postawili dużo trudniejsze warunki gry i walczyli niemal do końca seta. Bydgoszczanie tracili na początku partii nawet cztery punkty (9:5). Zagrywki Łaby i Marcyniaka oraz skuteczne ataki Strzeżka szybko jednak doprowadziły wyrównania (10:10). Do remisu 19:19 toczyła się zacięta walka "punkt za punkt". Jednak końcówkę seta ponownie na swoją korzyść rozstrzygnęli goście.

W trzecim secie podopieczni Marcina Ogonowskiego poszli za ciosem i zdominowali rywali. Gospodarze ugrali zaledwie 11 punktów.

KRISPOL Września - BKS Visła Bydgoszcz 0:3 (21:25, 21:25, 11:25)

BKS Visła: Janusz Gałązka, Mariusz Marcyniak, Jan Gałabow, Patryk Strzeżek, Tomasz Bronisławski (libero), Michał Masny, Patryk Łaba, Wojciech Kaźmierczak