Transfer w wyjazdowym meczu w Bielsku-Białej wystąpił bez kontuzjowanego Andrew Johna Nally’ego.
Mecz rozpoczął się dobrze dla bydgoszczan. Prowadzili nawet 10:5. Gospodarze nie zamierzali jednak kapitulować i na drugiej przerwie prowadzili 16:15. W końcówce Transfer zagrał jednak bardziej skutecznie i objął prowadzenie w setach.

Drugi set to koncertowa gra gości. W bydgoskim zespole ataki ze skrzydeł Konstantina Cupkovicia i Jakuba Jarosza były nie do zatrzymania. Podopieczni Vitala Heynena wygrali seta do 15.

W trzeciej odsłonie bielszczanie postawili wszystko na jedną kartę i początek seta należał do nich (10:6). Bydgoszczanie doprowadzili jednak do remisu (11:11). I do końca seta mecz był wyrównany. Walka toczyła się punkt za punkt, ale mecz wygrali bydgoszczanie, którzy 25. punkt zdobyli przy dwupunktowej przewadze.

MVP: Paweł Woicki (Transfer Bydgoszcz)

BBTS Bielsko-Biała – Transfer Bydgoszcz 0:3 (23:25, 15:25, 23:25)

BBTS: Neroj, Ferens, Polański, Gonzalez, Kapelus, Sobala, Dębiec (libero) oraz Pilarz, Bućko, Kwasowski, Błoński, Buniak.

Transfer: Woicki, Marshall, Duff, Jarosz, Cupkovic, Gunia, Murek (libero) oraz Waliński, Jurkiewicz, Wolański.