Tego artystę znają wszyscy uczestnicy piątkowych koncertów w kawiarni artystycznej przy ul. Św. Trójcy 15. Grzegorz Suliga występował tutaj wielokrotnie z zaprzyjaźnionymi muzykami i wokalistami płci obojga.

Artystę czeka operacja wszczepienia endoprotezy. Może się odbyć w bardzo krótkim terminie, ale trzeba wyłożyć 15 tys. zł. Grzegorz Suliga może też czekać w koszmarnych bólach ponad rok na operację sfinansowaną przez NFZ.

W Światłowni hołduje się zasadzie: przyjaciele pomagają sobie w potrzebie, więc rozpoczęto sprzedaż cegiełek na endoprotezę. Można je kupować od wtorku do niedzieli w godz. od 12.00 do 22.00 w cenie 10, 50, 100 i 500 zł. Zbierane są też przedmioty, które mogą zostać zlicytowane podczas piątkowych koncertów w Światłowni z przeznaczeniem na ten cel.