Transfer, niestety, wraca z Warszawy z kolejną porażką. Bydgoszczanie grają coraz lepiej, ale jeszcze nie dość dobrze, by zdobywać na wyjeździe punkty, zwłaszcza z grającymi dobrą siatkówkę warszawskimi akademikami. W pierwszym wygranym przez Transfer secie bardzo dobrze spisywali się Paweł Woicki, Carson Clark, Marcin Wika i Jan Nowakowski. Wygrana pierwsza partia do 21 pozwalała z nadzieją patrzeć na dalszą meczową rywalizację.

Niestety, w dwóch kolejnych partiach minimalnie lepsi okazali się gospodarze. Mecz był niezwykle wyrównany i dopiero w czwartym secie AZS złamał gości.

Transferowi na gwałt zaczyna brakować punktów. Ostatnie miejsce w tabeli PlusLigi coraz bardziej musi niepokoić. W najbliższą sobotę mecz z Effectorem Kielce. Ten mecz bydgoszczanie po prostu będą musieli wygrać.

AZS Politechnika Warszawska – Transfer Bydgoszcz 3:1 (21:25, 25:23, 27:25, 25:17)

MVP: Paweł Adamajtis (AZS PW)

AZS PW: Pawliński, Nowak, Zatko, Kolew, Sacharewicz, Gontariu, Potera (libero) oraz Olenderek, Adamajtis, Szalpuk, Gunia.

Transfer: Wika, Jurkiewicz, Waliński, Woicki, Nowakowski, Clark, Bonisławski (libero) oraz Janeczek, Wieczorek, Salas Moreno.