Chemik Moderator nie dał rady pierwszoligowcom. W meczu 1/32 Totolotek Pucharu Polski bydgoszczanie przegrali na Glinkach z Wisłą Płock 0:1.

Piłkarze Chemika nie sprostali dzisiaj w meczu 1/32  Totolotek Pucharze Polski ekstraklasowej Wiśle Płock. Choć mecz toczył się przy optycznej przewadze płocczan dużej różnicy miedzy obu zespołami nie było. Braki taktyczne i techniczne gospodarze nadrabiali ambicją i o pierwsze połowie można powiedzieć tyle, że choć goście starali się nadawać ton grze, to uważni w obronie chemicy na wiele im nie pozwalali.

Druga połowa mogła rozpocząć się sensacyjnie. Marzec omal nie zdobył bramki. Wrąbel miał dużo szczęścia. bo piłka przez niego kopnieta, zamiast do siatki, odbiła się od słupka i wyszła w pole. W 60 min. meczu lepiej w podobnej sytuacji poradził sobie Zawada. Piłkarz Wisły wykorzystał okazję do strzału w polu karnym i zdobył, jak się późneij okazało, jedyną bramkę meczu - na wagę awansu Wisły.

Chemicy rzucili się po stracie gola do ataku i przycisnęli Wisłę. Maziarz był bliski wyrównania, ale jego strzał z dystansu Wrąbel dał radę odbić, a dobitka Marca też okazała się nieskuteczna.

Chemik Moderator Bydgoszcz - Wisła Płock 0:1 (0:0)

Bramki: Oskar Zawada 60'

Chemik: Laskowski - Włosiński, Czyżewski, Adamenko, Kacprzak - Rysiewski, Maziarz (C) - Marzec (70' Goździkowski), Miłek, Pieczyński (73'