Spotkanie w Artego Arenie było wyrównane od pierwszej do ostatniej sekundy. Żadnej z drużyn nie udało się osiągnąć przewagi. Pierwsza połowa zakończyła się remisem. Dwie ostatnie kwarty też były remisowe. Artego było blisko zwycięstwa. Na dwie minuty przed końcem spotkania bydgoszczanki prowadziły 60:56. Po dwóch celnych rzutach wolnych Maurity Reid na 9 sek. przed końcem meczu Artego prowadziło 62:60. Simmons wytrzymała presję i na 4 sek. przed końcem wyrównała, również dwukrotnie trafiając z rzutów wolnych.

W dogrywce po raz pierwszy jednej z drużyn udało się osiągnąć kilkupunktową przewagę i ją utrzymać w końcówce. Niestety, udało się to drużynie z Krakowa.

Artego Bydgoszcz – Wisła Can-Pack Kraków 70:76 (15:14, 12:13, 20:20, 15:15, d. 8:14)

Artego: Reid 25, Stallworth 22, Armstrong 12, Szczechowiak 5, Suknarowska 4, Niedźwiedzka 2, Szybała 0.

Wisła Can-Pack: Simmons 20, Kobryn 18, Ygueravide 18, Ben Abdelkader 15, Morrison 5, Misiuk 0, Szott-Hejmej 0, Ziętara 0.