W meczu 12. kolejki IV ligi Zawisza wysoko pokonał w Gniewkowie Unię - 7:2. BKS Bydgoszcz w meczu rozegranym na Sielskiej zremisował 1:1 z Kujawiakiem Kowal, a Chemik Moderator pokonał w Inowrocławiu Cuiavię 1:0.

Zawisza urządził sobie w Gniewkowie ostre strzelanie. Już w 2 min. objął prowadzenie po akcji Mateusza Oczkowskiego i błędzie bramkarza Unii. W ostatnim kwadransie pierwszej połowy meczu serię goli rozpoczął Tomasz Żyliński. Na 3:0 podwyższył Kamil Żylski. Po wznowieniu gry przez gniewkowian do piłki doszedł Adrian Brzeziński i było 4:0. W 42. min. po raz drugi na listę strzelców wpisał się ponownie Brzeziński. O obronie Unii można powiedzieć tyle, że była dziurawa, a niebiesko-czarni bezlitośnie obnażali błędy defensorów gospodarzy.

W drugiej połowie kolejna bramka w 60 min. padła po rzucie rożnym wykonanym przez Mateusza Oczkowskiego. W 63 min. serię zawiszan przerwał Radosław Kłosowski, zdobywając pierwszą bramkę dla gospodarzy. W 73 min ostatnią bramkę dla Zawiszy zdobył z rzutu karnego Kamil Żylski, a wynik spotkania ustalił na 2:7 Michał Hałas.

Unia Gniewkowo - Zawisza Bydgoszcz 2:7 (0:5)

Skład Zawiszy: Michał Oczkowski – Mateusz Oczkowski (81' Czyżniewski), Orlicki, Stoppel (46' Hoffman), Zniszczol (60' Cielasiński) – Mielcarek (46' Piekuś), Witucki, Żyliński, Jaskólski, Brzeziński (70' Prejs) – Żylski

W meczu rozegranym na stadionie przy ul. Sielskiej  BKS zremisował z Kujawiakiem Kowal. Bydgoszczanie nie wykorzystali szansy na utrzymanie kontaktu ze ścisła czołówką ligi i stracili dwa punkty w meczu z 16. drużyną w tabeli.

BKS Bydgoszcz - Kujawiak Kowal 1:1 (0:0)

Bramki: Jan Chachuła (59') - Adrian Mieszkalski (72')

Piłkarze Chemika Moderatora pokonali w Inowrocławiu Cuiavię 1:0. Jedyną bramkę meczu tuż przed przerwą spotkania zdobył Gabriel Pieczyński. Dzięki zwycięstwu chemicy awansowali na 6. miejsce w tabeli.

Cuiavia Inowrocław - Chemik Moderator Bydgoszcz 0:1 (0:1)