W przedostatniej kolejce A klasy Zawisza pokonał w Sępólnie Krajeńskim Krajnę 4:0 i awansował do ligi okręgowej.

Piłkarze Zawiszy Bydgoszcz wysokim zwycięstwem w Sępólnie Krajeńskim przypieczętowali awans do ligi okręgowej. Zajmująca 6. miejsce  w tabeli Krajna nie miała w konfrontacji z niebiesko-czarnymi wiele do powiedzenia. W pierwszej połowie z wielu dogodnych sytuacji do zdobycia bramki w 23 min. gola strzelił głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Bartosz Stoppel.

W drugiej połowie wynik poprawiali kolejno: na 2:0 w 56 min. Paweł Kanik, na 3:0 w 64 min. Wojciech Ruczyński i na 4:0 w 67 min. ponownie Paweł Kanik.

Zwycięstwem w Sępólnie Zawisza przypieczętował awans do ligi okręgowej.

Ostatni mecz w A klasie bydgoszczanie rozegrają   9 czerwca o godz. 17 w Potulicach z Tucholanką Tuchola.

Krajna Sępólno Krajeńskie - Zawisza Bydgoszcz 0:4 (0:1)

Krajna: Bryś - Hernik, Kozina, Grjaczyk, K. Mosek, Dądela, Herman, Łepek, Pastwik, Kaczmarek, Bonk.
Zawisza: Niwiński - Cielasiński, Stoppel, Detmer, Setlak - Ziemba (77' Nowacki), Wiśniewski, Kot (65' Brzeziński), Deresiewicz, Kanik (77' Lewandowski) - Ruczyński (66' Straszewski).