W ostatnim meczu w lidze okręgowej Zawisza Bydgoszcz rozgromił Grom Więcbork 8:1. Nadszedł czas na IV ligę.

Ostre strzelanie urządzili sobie piłkarze Zawiszy na pożegnanie ligi okręgowej. W ostatnim meczu pokonali Grom Więcbork 8:1. Pierwszy na listę strzelców w 20 min. wpisał się Wojciech Ruczyński. Kwadrans później bramkę zdobył Patryk Kozłowski. Goście grali odważnie i nagrodzeni zostali zdobyciem honorowej bramki. Strzelił ją w 38 min. Bartłomiej Kosmela. Potem otwarta gra rywali Zawiszy nie przyniosła im powodzenia. Na 3:1 przed przerwą wynik dla gospodarzy poprawił Patryk Błażejewicz.

Po przerwie worek z bramkami rozwiązał w 65 min. Wojciech Ruczyński. Potem trzy  gole były autorstwa Patryka Straszewskiego, a jedno trafienie zaliczył Adrian Brzeziński. W ten sposób Zawisza w imponującym stylu pożegnał się z ligą okręgowa. A za dwa miesiące początek kolejnego etapu: IV liga.

Zawisza Bydgoszcz - Grom Więcbork 8:1 (3:1)

Zawisza: Niwiński - Ziemba, Dobek, Wiśniewski, Kozłowski, Prejs (57' Ignatowski), Kot (57' Straszewski), Błażejewicz (57' Bondara), Dahms, Kanik, Ruczyński.