W meczu 22. kolejki IV ligi Zawisza Bydgoszcz wygrywa z Liderem Włocławek 5:0.

Piłkarze Zawiszy Bydgoszcz mecz 22. kolejki rozegrali na wyjeździe we Włocławku z czwartym w tabeli Liderem.

Bydgoszczanie dość szybko wyszli na prowadzenie. Już w 10. minucie meczu Wojciech Mielcarek strzelił pierwszą bramkę dla gości. W 44. minucie wynik do szatni na 2:0 dla Zawiszy ustanowił bramką samobójczą Wojciech Łojeczko.

Druga połowa rozpoczęła się grą pod kontrolą bydgoszczan. W 56. minucie wynik na 3:0 podwyższył Korneliusz Sochań. Autoram czwratej bramki dla Zawiszy został 10 minut później Adrian Brzeziński. On też, po kolejnych 10. minutach, ustalił wynik meczu na 5:0 dla Zawiszy.

Lider Włocławek - Zawisza Bydgoszcz  0:5 (0:2)

Po zwycięstwie w tabeli prowadzi Zawisza (49 pkt.). Ucieka Chemikowi (44 pkt.), który ma o jeden rozegrany mecz więcej oraz Włocłavii i Liderowi (oba kluby z Włocławka po 43 pkt.).