W meczu 7. kolejki ligi okręgowej Zawisza wysoko pokonał na Sielskiej Unię Wąbrzeźno 5:1.

Piłkarze Zawiszy kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa. Dzisiaj na Sielskiej pokonali wąbrzeską Unię 5:1. Strzelanie bramek rozpoczął w 23 min. Artur Cielasiński, wbijając piłkę do bramki po szarży Patryka Straszewskiego. Pięć minut później to Patryk Straszewski wbił piłkę do bramki gości przy asyście Pawła Kanika. Trzecią bramkę dla Zawiszy zdobył Paweł Kanik.

W drugiej połowie Unia honorową bramkę zdobyła ze stałego fragmentu gry. Celnym trafieniem popisał się Kamil Kamycki. W 70 min. prowadzenie Zawiszy podwyższył Arkadiusz Kozłowski, a w ostatniej  minucie gry wynik spotkania na 5:1 ustalił Patryk Kozłowski.

Po zwycięstwie Zawisza umocnił się na pozycji lidera tabeli. Po 7 meczach ma komplet 21 punktów.

Zawisza Bydgoszcz - Unia Wąbrzeźno 5:1 (3:0)

Zawisza: Niwiński - Cielasiński, Szymański, Ziemba (65' Ignatowski), Wiśniewski (79' Kot), Brzeziński (57' Deresiewicz), Detmer, Kozłowski, Straszewski (72' Błażejewicz), Zniszczoł, Kanik.

Unia: Leis - Literski, Niemyt (72' Kalinowski), Godlewski, Drapiewski, Gajewski, Mazurowski, Hancyk, Brzozowski, Liszaj, S. Marszałek.