W meczu 25. kolejki ligi okręgowej piłkarze Zawiszy rozgromili w Lisewie Victorię 5:0.

Odliczanie do awansu Zawiszy do IV ligi mierzy się już w godziny. Dzisiaj bydgoszczanie rozgromili w Lisewie Victorię.

Pierwszą bramkę Zawisza zdobył w ostatniej minucie gry I połowy. Zdobył ją Patryk Straszewski. Drugi gol,  strzałem tuż zza linii pola karnego w 57 min., był autorstwa Nathana Zniszczoła. Dwie minuty później na 3:0 wynik podwyższył ponownie Straszewski. Ten sam zawodnik w 70 min. zdobył bramkę z rzutu karnego. Strzelecka passa Straszewskiego skończyła się w 77 min., kiedy znowu sprytnie przejął piłkę w polu karnym gospodarzy i ustalił wynik spotkania na 5:0 dla gości.

Victoria Lisewo - Zawisza Bydgoszcz 0:5 (0:1)

Victoria: Moch - Piątek, R. Majewski, S. Majewski (70' Rydziński), R. Góral, Górski (70' Wilczyński), Krause (88' Bartoszewski), Taglewski, P. Góral, Modrzyński (62' Siwek), Siemieniecki.

Zawisza: Niwiński - Bąk, Żurowski, Kozłowski, Wiśniewski (85' Kot), Brzeziński (75' Ziemba), Prejs (70' Ruczyński), Detmer, Stoppel, Zniszczoł (75' Ignatowski), Straszewski.