W drugim meczu w A klasie Zawisza rozgromił w Gostycynie Myśliwca 6:0.

Zawisza nie miał problemów ze zdobyciem trzech punktów w drugim meczu w A klasie. W Gostycynie pewnie pokonał Myśliwca. Worek z bramkami rozwiązał w 22 min. Paweł Kanik. Pomocnik Zawiszy strzałem w pełnym biegu wpakował piłkę przy prawym słupku bramki gospodarzy. Drugą bramkę jeszcze w pierwszej połowie zdobył Straszewski. Piłka po strzale bydgoskiego napastnika odbiła się od słupka i wpadła do siatki.

Tuż po przerwie Straszewski ponownie wpisał się  na listę strzelców bramek w 50 min. Czwartego gola w 64 min. zdobył Ruczyński. W 79 min. na 5:0 wynik poprawił Bereza, a na minutę przed końcem meczu wynik spotkania ustalił na 6:0 Błażejewicz.

Myśliwiec - Zawisza 0:6 (0:2)

Bramki: Paweł Kanik (22), Patryk Straszewski (37, 50), Wojciech Ruczyński (64, 79), Patryk Błażejewicz (89).

Zawisza: Stypczyński - Cielasiński, Stoppel, Detmer, Szymański, Brzeziński (66' Lewandowski), Błażejewicz, Stachewicz (75' Bąk), Kanik (62' Ziemba), Ruczyński, Straszewski (66' Bereza).