W 15. kolejce IV ligi Zawisza Bydgoszcz zremisował w Chełmży z Legią 1:1. Remis wywalczył również Budowlany Klub Sportowy Bydgoszcz w meczu na Sielskiej z Unią Gniewkowo - 2:2.

Po raz kolejny zawiedli piłkarze Zawiszy. W Chełmży zremisowali 1:1 z przedostatnią drużyną w tabeli. Zawiszanie mieli w meczu przewagę, ale kontrataki gospodarzy były bardzo groźne. W 30 min. taka akcja Legii przyniosła powodzenie. Po szybkiej kontrze prowadzenie dla Legii zdobył Pawkin.

Wyrównującą wynik meczu bramkę w 66 min. po stałym fragmencie gry zdobył Stoppel. Mimo kilku okazji, bydgoszczanie nie potrafili zdobyć zwycięskiego gola.

Zawisza w tabeli IV ligi zajmuje 11. miejsce (20 pkt.). Za tydzień, 16 listopada, o godz. 12 bydgoszczanie zmierzą się na Sielskiej z Chełminianką Chełmno.

Legia Chełmża - Zawisza Bydgoszcz 1:1 (1:0)

Legia: Kochański - Andrzejewski, Knaak, Etmański, Rybacki, Komur, Pawkin, Zieliński (84' Beszczyński), Widz, Dormowicz (57' Wójtowicz), Bulman (61' Waszczuk).

Zawisza: Michał Oczkowski - Cielasiński, Żurowski, Sochan, Wiśniewski, Żyliński (61' Dahms), Brzeziński, Piekuś (76' Deresiewicz), Stoppel, Mateusz Oczkowski, Kozłowski (87' Ruczyński).

-----------------

Remisem musieli zadowolić się piłkarze bydgoskiego BKS-u. W pierwszej połowie strzał Piotra Siekirki dał gospodarzom prowadzenie. W drugiej połowie ostro grający bydgoszczanie dwukrotnie ukarani zostali czerwonymi kartkami: w 62 min. Siekirka i w 81 min. Maciej Sieradzki. Goście wyrównali w 59 min.,  a bramkę strzelił Łukasz Cięgotura. Mimo osłabienia BKS mógł wygrać. W 82 min. Paweł Dudzik strzelił bramkę na 2:1, ale w doliczonym czasie gry Michał Piotrowski doprowadził do wyrównania.

BKS w tabeli IV ligi zajmuje 12. miejsce (19 pkt.). Za tydzień, 16 listopada, o godz. 13 bydgoszczanie zagrają w Chełmży z Legią.

BKS Bydgoszcz - Unia Gniewkowo 2:2 (1:0)