W meczu 18. kolejki ligi okręgowej Zawisza pokonał na Sielskiej Sokoła Radomin 4:1. Bydgoszczanie umocnili się na pozycji lidera tabeli.

Piłkarze Zwaiszy nie mieli problemów z pokonaniem Sokoła. Wynik otworzył Patryk Straszewski w 28. minucie. Skierował piłkę do siatki po odbiciu jej przez bramkarza gości po strzale Cielasińskiego. Ten sam zawodnik, tuż przed przerwą podwyższył prowadzenie Zawiszy po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Kanika.

W drugiej połowie przewaga Zawiszy była jeszcze większa. Trzecią bramkę zdobył Kanik, a jak ją strzelił można zobaczyć w naszej zdjęciowej galerii. W 60 minucie powodzeniem zakończyła się kontra Sokoła, a bramkarza Zawiszy pokonał Marcinkowski. Wynik w 75 min. gry ustalił mocny strzałem z 20 m Adam Wiśniewski.

Bydgoszczanie przeważali zdecydowanie i mogli wygrać wyżej, ale część znakomitych okazji nie wykorzystali, a dwa strzały na bramkę gości zakończyły się na poprzeczce.

Zawisza Bydgoszcz - Sokół Radomin 4:1 (2:0)

Zawisza: Niwiński - Cielasiński, Urtnowski, Stoppel, Bąk - Zniszczoł (78' Prejs), Wiśniewski, Żurowski (85' Ignatowski), Kanik (78' Ziemba) - Kozłowski, Straszewski (71' Ruczyński).

Sokół: M. Szponikowski - Szyjkowski (58' Bruzdewicz), Tarkowski, K. Muchewicz (58' Piotrowski), K. Szponikowski, D. Muchewicz, Paweł Jachowski, Przemysław Jachowski, P. Marcinkowski, Nurkowski, K. Marcinkowski.