W meczu 18. kolejki A klasy Zawisza pokonał w Potulicach Dąb 2:1.

Kto po łatwym i wysokim zwycięstwie jesienią (11:2) spodziewał się podobnego pogromu, rozczarował się. W pierwszej połowie mecz był wyrównany i dopiero w 44 min. Nowicki strzałem głową wyprowadził Zawiszę na prowadzenie.

W drugiej połowie Zawisza optycznie przeważał. Jedną z okazji w 64 min. wykorzystał Kanik i Zawisza prowadził 2:0. Gospodarze nie rezygnowali z walki o korzystny rezultat. w 75 min. kontaktową bramkę z rzutu karnego zdobył Wisiorek. Chociaż Dąb miał okazję na doprowadzenie do remisu, niebiesko-czarni obronili zdobycie cennych 3 punktów.

Dąb Potulice - Zawisza Bydgoszcz 1:2 (0:1)

Dąb: Grubicki - Juszczak (66' Szypkowski), Gardocki, Huzarski, Jóźwiak, Jaruzal (66' Dymek), Moskwa, Sobieszczyk,Piotrowski, Murach, Wisiorek.
Zawisza: Niwiński - Setlak, Detmer, Stoppel, Bąk - Wiśniewski, Kot - Kanik, Nowicki (85' Straszewski), Ziemba (66' Janiszewski) - Deresiewicz (66' Ruczyński).