W meczu 20. kolejki A klasy Zawisza pokonał na wyjeździe Kamionkę Kamień Krajeński 1:0.

Zawisza nie miał łatwego zadania w Kamieniu Krajeńskim z zajmującą 5. miejsce w tabeli Kamionką. Jedyną bramkę zdobył Wojciech Ruczyński na minutę przed końcem pierwszej połowy. W drugiej połowie oba zespoły miały jeszcze okazję do zdobycia gola, ale wynik nie zmienił się. Drużyna Kamionki 25 minut grała w osłabieniu, bo w 66 min. Czapiewski za faul ukarany został czerwoną kartką.

Zawisza jest liderem tabeli A klasy i ma już 9 punktów przewagi nad Falą Świekatowo, która jednak rozegrała dwa mecze mniej.

Kamionka Kamień Krajeński - Zawisza Bydgoszcz 1:0 (1:0)

Kamionka: Sowiński  - Tusznio, Wziętek (73' Gołąbek), Karpacz, Kłodziński, Czapiewski, Lepak, Kobus, Mrugalski, Nawrocki, Steinborn.
Rezerwa: Strumiłło, Spica, Gołąbek.

Zawisza: Niwiński - Cielasiński, Detmer, Stoppel, Bąk, Kanik, Wiśniewski, Janiszewski (73' Ziemba), Kot, Nowacki, Ruczyński (88" Straszewski).