W meczu 12. kolejki IV ligi Zawisza Bydgoszcz przegrał na boisku przy Sielskiej z Kujawianką Izbica Kujawska 2:3.

Mecz Zawiszy z Kujawianką był wyrównany, ale większą skutecznością strzelecką wykazali się goście. Do przerwy bydgoszczanie prowadzili po bramce zdobytej w 33 min. przez Prejsa. Drugą połowę gospodarze rozpoczęli fatalnie. Już w pierwszej minucie po wznowieniu gry Kołodziejski mocnym strzałem zza pola karnego zaskoczył Niwińskiego, a kilka minut później bramkarz Zawiszy odbił piłkę po strzale Pietrzaka, ale wobec dobitki Tabaki był bezradny.

Zawisza po stracie drugiej bramki przycisnął Kujawiankę. Ataki przyniosły powodzenie w 65 min. Komorowski skapitulował po mocnym strzale pod poprzeczkę Straszewskiego.  Wynik spotkania na 3:2 dla gości ustalił w 78 min. Pietrzak. Ataki Zawiszy w ostatnich minutach gry nie przyniosły powodzenia i Zawisza przegrał siódmy ligowy mecz.

Za tydzień bydgoszczanie udadzą się do Gniewkowa, gdzie zmierzą się z Unią.

Zawisza Bydgoszcz - Kujawianka Izbica Kujawska 2:3 (1:0)

Zawisza: Niwiński - Wruck, Bąk (46' Piekuś), Żurowski, Sochań,  Żyliński, Brzeziński, Prejs (46' Cielasiński), Stoppel, Straszewski, Kozłowski (75' Witucki).

Kujawianka: Komorowski - Kacprzak (55' Figura), Tabaka, Pietrzak, Cichowlas, Siek, Mielczarek, Rutkowski, Kołodziejski (72' Wiliński), Galanciak (89' Miziołek), Kowalski.