Zawisza pokonał w Potulicach Victorię Kołaczkowo 6:1.

Z pokonaniem dziewiątej w tabeli Victorii Kołaczkowo Zawisza nie miał problemów. W 17 min. pierwszą bramkę zdobył dla niebiesko-czarnych Adrian Brzeziński. Do przerwy bramki dla Zawiszy zdobyli jeszcze Bartosz Stoppel i Damian Nowak. W 35 min. Bartosz Staśkiewicz zdobył honorową bramkę dla Victorii.

W drugiej połowie bydgoszczanie wykorzystali tylko trzy sytuacje, choć goli mogło paść więcej (słupki czy poprzeczkę bramki gości Zawisza obił trzy razy). Bramki padły trzy. Krystian Jabłoński i Wojciech Ruczyński wpisali się na listę zdobywców bramek, a wynik na 6:1 ustalił samobójczym golem Damian Wąsikowski.

Wisła Fordon gra jutro w Rynarzewie z Iskrą Zamość. Jeśli przegra, Zawisza uzyska pierwszy awans - do A klasy.

Zawisza Bydgoszcz - Victoria Kołaczkowo 6:1 (3:1)

Zawisza: Marczuk (46' Niwiński) - Lewandowski, Każuro, Stoppel, Szymański - Jabłoński (70' Nowacki), Wiśniewski, Nowak, Brzeziński - Ruczyński (77' Bereza), Ziemba.

Victoria: J. Staśkiewicz - Majdan, D. Czerwiński, M. Czerwiński, P. Staśkiewicz, B. Staśkiewicz, B. Stefanowicz, K. Stefanowicz, Wąsikowski, Winecki, Stodolny