Po emocjonującym i dramatycznym meczu Zawisza przegrał w finale Pucharu Polski Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej z Unią Janikowo. Mecz rozegrany we Włocławku zakończył się po dogrywce remisem 3:3. W rzutach karnych skuteczniejsi byli janikowianie, wygrywając je 4:3.

III-ligowa Unia w pierwszej półgodzinie zepchnęła Zawiszę do głębokiej defensywy. Pod bramką Zawiszy mnożyły się sytuacje strzeleckie, wypracowywane przez ofensywnie grajacych janikowian. Już w 5 minucie padła pierwsza bramka. Zdobył ją po błędzie Stypczyńskiego, Konieczny. Bramkarz Zawiszy w 23 minucie popełnił kolejny błąd. Faulował szarżującego Koniecznego, wychodzącego na 100-procentową do zdobycia bramki pozycję i faulował go. Czerwona kartka i Zawisza gra w "10". Na bramce stanął Karbowski.

Po półgodzinie napór Unii zelżał, ale w 38 min. drugą bramkę dla janikowian, po kolejnym szybkim biegu zdobył wyjątkowo zmotywowany dzisiaj Konieczny.

Już w doliczonym czasie gry Zawisza zaskoczył. Po rzucie rożnym celną główką popisał się Sochań. Zawisza przegrywa jednym golem.

W drugiej połowie mimo osłabienia bydgoszczanie doprowadzają do remisu. W 64 minucie Brzeziński płaskim strzałem z ponad 20 metrów zaskoczył Fabiszewskiego. Zawisza remis utrzymał do końca drugiej połowy.

W dogrywce zanosiło się na sensację, bo po składnej dwójkowej akcji Żylski - Jaskólski, ten drugi zdobył trzecią bramkę dla Zawiszy w 101 minucie meczu. Niestety, w 109 minucie gry Kędziora doprowadził do remisu.

Seria rzutów karnych zaczęła się dla Zawiszy fatalnie. Sochań i Mielcarek strzelali nieskutecznie. Mimo że Karbowski obronił w trzeciej serii strzał Urbańskiego to janikowianie więcej karnych nie zmarnowali.

Unia Janikowo - Zawisza Bydgoszcz 3:3 (2:2, 2:1) - rzuty karne 4:3

Unia: Fabiszewski - Hartwich, Losik, Mysiak, Garstka - Kowalczuk (78' Rumiński), Urbański - Kędziora, Goździk, Dziurzyński (70' Jabłkowski) - Konieczny.

Zawisza: Stypczyński - Cielasiński (91' Deresiewicz), Stoppel, Orlicki, Czyżniewski (46' Oczkowski) - Mielcarek, Sochań - Brzeziński (85' Prejs), Jaskólski (115' Żyliński), Kozłowski (23' Karbowski) - Żylski.