Piłkarze Zawiszy wygrali 4:1 z Cuiavią Inowrocław w półfinałowym meczu Pucharu Polski Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.

Po bezbramkowej pierwszej połowie mecz po przerwie mógł się podobać tysięcznej widowni. Cztery minuty po wznowieniu gry Brzeziński wykorzystał niezdecydowanie inowrocławkich obrońców, wystawił piłkę do Żylińskiego, a ten dokończył dzieła. 1:0 dla Zawiszy.

Drugą bramkę w 57 min. niebiesko-czarni zdobyli z kontry. Po szybkim ataku Piernika pokonał Brzeziński. Minutę później było 3:0 dla Zawiszy. Strzałem w róg Piernikowi nie dał szans Żylski. Strzelanie goli dla bydgoszczan  w 78 min. zakończył Oczkowski. Nie zmarnował dośrodkowania Jaskólskiego i główką podwyższył wynik 4:0.
Minutę później honorową bramkę dla Cuiavii zdobył Jastrzębski.

Zawisza Bydgoszcz - Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 4:1 (0:0)

Widzów: 999 (maksymalna dla imprezy niemasowej)

Bramki: Tomasz Żyliński (49), Adrian Brzeziński (57), Kamil Żylski (58), Mateusz Oczkowski (78) - Dawid Jastrzębski (79).

Zawisza: Michał Oczkowski - Deresiewicz (72' Zniszczoł), Stoppel, Orlicki, Czyżniewski - Żyliński (66'  Mateusz Oczkowski), Sochań, Jaskólski, Kozłowski (88' Piekuś), Brzeziński (74' Dahms) - Żylski.

Cuiavia: Piernik - Fiałkowski (72' Jankowski), Błaszczyk, Maciejewski, Nowakowski, Jastrzębski, Wiśniewski, Delekta, Pieszak (81' Majtczak), Słupski, Ruta.