Piłkarze Zawiszy pokonali w Potulicach w 7. kolejce A klasy Kamionkę Kamień Krajeński 3:1.

Zawisza już w 12 min. meczu prowadził 1:0. Po podaniu Kanika bramkę zdobył Ruczyński. Potem Zawisza częściej utrzymywał się przy piłce, ale składnych akcji, zakończonych strzałem było w wykonaniu niebiesko-czarnych niewiele, W 4o min.był remis. Po zagraniu ręką przez Konopczyńskiego, rzut karny na bramkę zamienił  Mrugalski. ZAwisza mógł w pierwszej akcji po wznowieniu gry ponownie objąć prowadzenie, ale strzał Brzezińskiego trafił w poprzeczkę.

Po pięciu minutach gry w drugiej połowie meczu Błażejewicz strzałem głową wyprowadził Zawiszę na prowadzenie. Wynik spotkania ustalił w 78 min. Kanik, dobijając odbitą przez bramkarza piłkę po strzale Ruczyńskiego.

Zawisza traci do lidera tabeli A klasy Fali Świekatowo 1 punkt. Fala pokonała dzisiaj LZS Gryf Piaseczno 4:0.

Zawisza Bydgoszcz - Kamionka Kamień Krajeński 3:1 (1:1)

Zawisza: Niwiński - Szymański, Stoppel, Konopczyński, Bąk - Brzeziński, Błażejewicz (77' Widomski), Wiśniewski, Kanik ('80 Ziemba) - Ruczyński (78' Lewandowski), Nowicki (65' Cielasiński).

Kamionka: Sowiński - Bukowski, T. Czapiewski, Strumiło, Tusznio, Chmarzyński, Lepak, Nawrocki, B. Czapiewski, Kobus, Mrugalski.